Evoilino Korfu olivový olej Extra panenský 1 l

Evoilino Korfu Extra panenský olivový olej 0,4% 1l Evoilino Korfu Extra panenský olivový olej 1l je olivový olej 1. kategorie, který nepřesahuje kyselost 0,8% – náš z letošní...
Doporučená nabídka Řecko nás baví

1000 ml
Druh oleje
Extra panenský olivový olej

Evoilino Korfu Extra panenský olivový olej 0,4% 1l

Evoilino Korfu Extra panenský olivový olej 1l je olivový olej 1. kategorie, který nepřesahuje kyselost 0,8% – náš z letošní sklizně má kyselost 0,4%, je to olej nejvyšší kvality. Olivy si sbíráme sami, přímo z našich olivovníků, které rostou v severní části ostrova Korfu a nejsou chemicky ošetřovány, ani do koruny stromů, ani chemicky přihnojovány ke kořenům.

Náš olivový olej se lisuje mechanickým způsobem, za hlídání správné teploty, tím si zachovává cenné látky a přírodní vitamíny. Olivy jsou ručně sbírány z olivovníků, přímo ze stromů. Náš olej je velmi zdravý a vhodný na přímé užití, především na studenou kuchyni třeba do salátů, ale i teplou do chuťově výrazných pokrmů, na nakládaní zeleniny a masa.

Složení: řecký extra panenský olivový olej.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.

Evoilino, Agios Panteleimon, 491 00 ostrov Korfu, Řecko

V roce 2008 vznikla na Korfu malá firma Evoilino, která má dodnes za cíl vyrábět kvalitní olivový olej z nepoškozeného, chemicky neošetřovaného, ovoce. Plody se lisují pouze mechanickým způsobem maximálně do 40°C bez následného použití chemických substancí a potravinářského barviva. "KOHO NEUZDRAVÍ LÉKY, TOHO UZDRAVÍ PŘÍRODA - HIPPOKRATÉS"

Evoilino - olivový olej s příběhem

Když jsem před mnoha lety připlouvala lodí z italského Brindisi – z přístavní šedé industriální zóny – k břehům Kerkyry, zatajil se mi krásou starého města dech. Okamžitě jsem se zamilovala do tohoto pohádkového místa. Nebylo to ovšem zamilování poslední. Druhá zamilovanost přišla vzápětí a to do stromu, kterého si od prvního pohledu a doteku velmi vážím a ctím – zamilovala jsem se do olivovníku. Nakonec, po létech strávených na olivovém ostrově, přišla zamilovanost třetí a to do ostrovana. A tak mi díky němu život nadělil vše, o čem jsem do té doby snila. Najednou jsem měla své olivovníky, život na milovaném, překrásném ostrově a k tomu ještě skvělého partnera.

A tím začíná již ne můj, ale náš příběh – příběh naší řecko-české rodiny!

Krůček po krůčku, každým dnem jsem se zájmem zjišťovala vše o olivovnících, jejich historii, obdivovala jejich moudrost, sílu, krásu, nesmrtelnost a sílu znovuzrození. Pátrala po kvalitě plodů, kvalitnímu sběru bez porušení ovoce. Měla jsem radost z každého vylisovaného litru olivového oleje. Své nadšení jsme sdílela natolik s celou mou rodinou, že jsem je doslova nakazila sdílet vše se mnou.

VÝZNAM ZNAČKY EVOILINO -> Eva – olej – víno, název vystihuje vše, co nám přináší radost a užitek. Společným cílem jsme si stanovili, vyrábět co nejlepší olivový olej a k němu postupem času i jiné přírodní produkty, které ostrov Korfu přináší.

Extra panenský a panenský olivový olej je hlavním a základním produktem naší malé firmy Evoilino. Mimo něj chystáme i další přírodní produkty z korfské přírody. Mezi které patří olivový list, oregáno, tymián, rozmarýn a bylinky na čajové směsi. Všechny bylinky jsou sušené pouze přírodní cestou mimo přímé sluneční záření. Důležité pro nás je, abyste věděli, že co vám nabízíme - sami vyrábíme. V roce 2020 se naše firma pod značkou Evoilino s.r.o. rozšířila i na český a slovenský trh. Pro distribuci na Jižní Moravě a prodeje přes e-shop spolupracujeme se stránkou Řecko nás baví/SHOP

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 513 recenzíDalší informace

• Kvalitní olivový olej - jemný

olivový olej velmi kvalitní

• Vynikající olivový olej
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 513 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Řecko nás baví

Olej mi byl doporučen, je velmi jemný
    Vzala jsem si v plast. lahvi (levnější) a ta je tmavá (další plus). Koupila jsem hned i pro dceru a ta byla také spokojená s chutí oleje

• , zakoupeno v Řecko nás baví

Jiný olej už nekupuji. Eva a Dimi jsou prostě nejlepší pěstitelé oliv a výrobci oleje na světě.

• , zakoupeno v Řecko nás baví

• Výborná chuť a milá majitelka značky.
  • , zakoupeno v Řecko nás baví

• Výborná chuť, velikost balení, poměr cena/výkon
  • , zakoupeno v Řecko nás baví

Je super. Výrazný olej veľmi nam chuti aj na chlebík nazrieť.