Nahrin Bodlákový olej 0,5 l

Produkt nemá žádné parametry.

• je dobrý,působí !!!!!!

je dobrý,působí a doporučuji ostatním

• olej, který dodá chuť jak salátům tak přílohám, výborná chuť

vliv na snížení cholesterolu

Produkt nemá žádné parametry.

• je dobrý,působí !!!!!!

je dobrý,působí a doporučuji ostatním

• olej, který dodá chuť jak salátům tak přílohám, výborná chuť

vliv na snížení cholesterolu

• , zakoupeno v AlfaFIT

• Zatím mám krátce, ale ze zkušenosti kamarádky vím, že opravdu funguje
  • , zakoupeno v AlfaFIT

Pokus o snížení cholesterolu. Zatím beru týden. Olej je bez olejové pachuti, takže se dá dobře i samotný na lačno. :)

• , zakoupeno v AlfaFIT

Bodlákový olej jsem objedala už podruhé, užívám na snížení cholesterolu. Byla jsem překvapená po kontrole krve lékařkou, snížení z osmi na šest. Doporučuji.

• , zakoupeno v AlfaFIT

• Vynikající záležitost, kupuji již podruhé. Mám vyzkoušeno a doporučuji.

Snižuje cholesterol

• zatím nemám zkušenost
  • , zakoupeno v AlfaFIT

Nevím, nebylo to pro mně