Vieste Kokosový olej 0,5 l

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

Sotva mi prisel hned jsem musela ochutnat :D a je faaakt dobry! Uz se tesim jak na nem budu smazit ;)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Používám kokosový olej již delší dobu, mám s ním jen dobré zkušenosti. Cena i dodání tohoto produktu bylo výhodné. Proto jsem je objednala.

Produkt nemá žádné parametry.

Vieste Kokosový olej BIO 500ml 100% bio panenský kokosový olej je bohatý na nasycené mastné kyseliny. Standardně je v tuhém skupenství, pokud teplota přesáhne 23 - 25 °C taje a stává se tekutým. Je vhodný na vnitřní i vnější použití. Na vaření, pečení, smažení, přípravu dezertů, či pomazánek ve studené kuchyni. Zevně na pleť, vlasy, zuby a rty, jako přísada do koupelí. Vhodný je i po opalování, dá se použít k masážím.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

• , zakoupeno v Pilulka.cz