Zdravý den Bio Kokosový olej 4000 ml

4000 ml
Druh oleje
kokosové

• , zakoupeno v awashop.cz

Výborná cena, používám v kuchyně pouze oliv. olej a kokosový tuk. proto kupuji velké balení a jsem ráda, že ho nabízíte.
    Ale než jsem si ho rozdělila do menších lahviček, tak s tím bylo do dost práce.
    V té souvislosti se zeptám: v jaké teplotě lze tuk přechovávat, aby se nezkazil??

kokosový olej ve velkém balení kupuji stále

Objem
4000 ml
Druh oleje
kokosové

Bio kokosový olej Zdravý den je vyrobený z čerstvých ekologicky pěstovaných kokosových ořechů. Jedná se o čistou formu kokosového oleje vyrobeného z čerstvé kokosové dužiny lisováním za studena při nízké teplotě. Bio kokosový olej má bílou barvu, skvělou chuť a je bez vůně. Obsahuje přes 45% kyseliny laurové.

CZ-BIO-002

Složení a způsob výroby: 100% panenský kokosový olej v BIO  kvalitě lisovaný za studena z čerstvé kokosové dužiny, bez vůně.

V oleji se mohou vyskytovat tmavé skvrny. Jedná se o zbytky skořápek a dužiny. V žádném případě nejde o plíseň.

• Návod k použití: vhodný na smažení, pečení a vaření nebo do salátů. Kromě jídla lze použít i k dalším účelům.
  • Výživové údaje na 100ml: Energie 3738 kJ/ 893kcal, Tuky 99,8g  z toho nasycené mastné kyseliny 71,5g, Sacharidy 0g, Bílkoviny 0g, Vláknina 0g.
  • Distributor:  Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 18200 Praha. Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu mimo dosah přímého slunečního světla. Jedlý rostlinný olej jednodruhový. Kokosový olej je bez přísad, barviv a konzervantů a je nerafinovaný. Tuhne při teplotě kolem 25°C. Doporučená nejvyšší teplota 185°C.
  • Země původu: Sri Lanka. Vyrobeno v EU.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v awashop.cz

Ale než jsem si ho rozdělila do menších lahviček, tak s tím bylo do dost práce.

kokosový olej ve velkém balení kupuji stále
    kvalitní
    krásná vůně
    mnohé využití
    spokojenost

• , zakoupeno v Superpotravina.cz

• Olej je jemný, voňavý.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v awashop.cz

• Toto zboží mám poprvé a jsem příjemně překvapena chutí a vůní.
    • Užívám jej po přečtení knihy "Bolest kloubů"B.Fife.

Plně doporučuji

• Mega balení
    • Kvalitní kokosák
    • Bio

Velikost balení me uchvátila, musela jsem objednat. Pouzivam denně a tohle jsem prostě musela mít. Kvalita a cena odpovídá

• , zakoupeno v awashop.cz

Kokosový olej kupuji minimálně 4 - 5 kg, rozhodně se to vyplatí, nepoužívám jej jen v kuchyni, ale v kosmetice a dalších možnostech
    je dobře zabalený
    krásně voní

• , zakoupeno v awashop.cz

• chuťově vynikající, super cena

varím, pridávam do koláčov

• , zakoupeno v awashop.cz

• jde o užitečný doplněk stravy
    • nedoporučuji obchod AWASHOP, poslali mi v červenci t.r. čtyřkilové balení s trvanlivostí do září 2018 a to bez upozornění, event. bez výrazné slevy

nakoupeno od AWASHOP BRNO
    produkt doporučuji, ale ne od tohoto dodavatele